Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: İskenderun Radardan Kar ve İnsan Manzaraları
İSKENDERUNFORUM > İSKENDERUN FORUM > iskenderundan resimleri, videolar, beldeleri, köyleri, mahalleleri, caddeleri, yakın ilçeleri, genel hatay tanıtımı > İskenderun Resimleri & Nostalji Resimleri
dentali

dentali

serkankuzu
EMEĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER ELİNESAĞLIK ÇOK GÜZEL RESİMLER BURASI TAM OLARAK NERESİ ATİK YAYLASI TARAFIMI ACABA ...
selami023
ellerne sağlk güzel görüntüler hatta tanıdık bile buldm biggrin.gifbiggrin.gif:d
misafir
iskenderuna kar yağıyormuki
serhangenc
ya birileri cevap versin çabuk..
iskenderun'da neresi burası?
nası gidilir nereden gidilir?
buraya gitmeliyim yav bp.gif
YPHAZERFEN
QUOTE(serhangenc @ 03-03-2009 - 19:10 ) *
ya birileri cevap versin çabuk..
iskenderun'da neresi burası?
nası gidilir nereden gidilir?
buraya gitmeliyim yav bp.gif

burası İskenderun radar yolu... TRT vericilerine de çıkan yol...

Beleni geçtikten sonra gedikyaylasına devam et ordan sağa ayrılan yoldan devam et....

Kara ulaşacaksın mutlaka..

Bazen burdan yamaçparaşüt uçuşu yaparız... pazar günü de cillop gibi hava varmış ama kaçırdık maalesef....

Emeğin için teşekkürler ali, iyi iş çıkarmışın yine....
_Batuhan_
Güzel paylasim elinize saglik...
bora seferoğlu
arkadaşlar merhaba ben bir kar manyağı olarak uzun süredir çıkamadığım radar tepesine çıkmaya çalışıyorum nasıl bir yerdir en fazla kar nerde olur bilen arkadaşlar varsa kısaca bilgi verebilirmi
Guest
QUOTE(bora seferoğlu @ 16-01-2012 - 18:44 ) *
arkadaşlar merhaba ben bir kar manyağı olarak uzun süredir çıkamadığım radar tepesine çıkmaya çalışıyorum nasıl bir yerdir en fazla kar nerde olur bilen arkadaşlar varsa kısaca bilgi verebilirmi

nasıl çıkamıyorsun arkadaşım. belenden sonra atik yaylasına giden yol var. ordan gidersen beş dakika sonra önünde karı görürsün.
bora seferoğlu
QUOTE(Guest @ 17-01-2012 - 10:47 ) *
nasıl çıkamıyorsun arkadaşım. belenden sonra atik yaylasına giden yol var. ordan gidersen beş dakika sonra önünde karı görürsün.

zaten zaman olmuyo anlamında söyledim yanlış anlamışsın söylemek istediğim yolların kapalı olup olmadığı vesayre
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.