Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: REGAİP KANDİLİ
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > GENEL TANIŞMA BÖLÜMÜ, KUTLAMALAR...
YORGUNSAVAŞCI
SELAMLAR TÜM İNANAN SİTE ÜYELERİ VE MÜSLÜMANLARIN MUBAREK REGAİP KANDİLLERİNİ KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM

................YORGUNSAVAŞCI...................
KARDELEN 34
QUOTE(YORGUNSAVAŞCI @ 25-06-2009 - 10:36 ) *
SELAMLAR TÜM İNANAN SİTE ÜYELERİ VE MÜSLÜMANLARIN MUBAREK REGAİP KANDİLLERİNİ KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM

................YORGUNSAVAŞCI...................

Bu gece bundan sonra peşpeşe gelecek bir dizi kandillerin; Miraç ve Beraat kandillerinin, on bir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayının ve Kadir Gecesi'nin de habercisidir. Bu sebepledir ki Regaip Kandili'nde manevî gücümüz artacak, kalplerimiz huzur bulacaktır..

Kalpler vardir ,sevgiyi yasatmak için,Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için,Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için..HAYIRLI KANDİLLER
jutenyam
bır dızı mubaerek gun ve gece var onumuzde bu sene ramazanda yaza denk gelıyor..ALLAH tum ınanların yardımcısı olsun...

REGAİB KANDLİNİZ MÜBAREK OLSUN......
meri_temas47
QUOTE(jutenyam @ 25-06-2009 - 16:20 ) *
bır dızı mubaerek gun ve gece var onumuzde bu sene ramazanda yaza denk gelıyor..ALLAH tum ınanların yardımcısı olsun...

REGAİB KANDLİNİZ MÜBAREK OLSUN......

evet dediğin gibi ben bugünü oruçlu geçirdim işim rahat ve dışarıyla ilişkim olmadığı
halde klimalı odamda biraz zorlandım dışarıda çalışan kardeşlerimin hali nasıl kimbilir
Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun bu vesileyle herkesin

MÜBAREK REGAİB KANDİLİNİ KUTLU OLSUN
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.