Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: ve yine taraf gazetesi
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > CAFE FORUM(İskenderun'la ilgisi olmayan konular)
arsuz_
ve yine taraf gazetesi 23 nisan cumhuriyet bayramını kutlamadı vede bu gazete yüzünden tüm türkiye birbirine düşecek yayınladığı saçma haberlerle asker ile yargıyı birbirine düşürdü tabi düşürür hükümet neden kınama yayınlanmadı bunlar atatürk ve cumhuriyeti kaldırmak istiyorlar açık açık söylüyorlar savcılarda soruşturma yapmıyor sonumuz hayırlı olur inşallah
VİCDAN
QUOTE(arsuz_ @ 23-04-2010 - 19:02 ) *
ve yine taraf gazetesi 23 nisan cumhuriyet bayramını kutlamadı vede bu gazete yüzünden tüm türkiye birbirine düşecek yayınladığı saçma haberlerle asker ile yargıyı birbirine düşürdü tabi düşürür hükümet neden kınama yayınlanmadı bunlar atatürk ve cumhuriyeti kaldırmak istiyorlar açık açık söylüyorlar savcılarda soruşturma yapmıyor sonumuz hayırlı olur inşallah

HHAHAHAHAAHAHA bp.gif dıyorum kabalık olarak almayınız lutfen yenı bır bayrammı cıktı'23 NİSAN CUMHURİYET BAYRAMI' ...alemsın ya gercı sende haklısın o kadar cok uydurma bayram varkı sasırıyorsun bak..:)sağa sola saldıracam dıye kendınden geceıp yenı bır bayram ıcad etmıssın.. tıpkı o alışık oldugun gazetecılık anlayısının uydurmaları gıbı..
arsuz_
QUOTE(VİCDAN @ 25-04-2010 - 11:33 ) *
HHAHAHAHAAHAHA bp.gif dıyorum kabalık olarak almayınız lutfen yenı bır bayrammı cıktı'23 NİSAN CUMHURİYET BAYRAMI' ...alemsın ya gercı sende haklısın o kadar cok uydurma bayram varkı sasırıyorsun bak..:)sağa sola saldıracam dıye kendınden geceıp yenı bır bayram ıcad etmıssın.. tıpkı o alışık oldugun gazetecılık anlayısının uydurmaları gıbı..

vicdan kardeş valla çok haklısın aslında bunu çok acele yazmıştım vede yanlış yazdım hatamı kabul ediyorum hani taraf gazetesi cumhuriyete karşı ya ondan öyle yazdım aslında peki sen ne demek istiyosun anlamadım ne demek ülkede çok uydurma bayram var resmi ve dini bayramlar olduğu için çok görünüyor ve ayrıca (tıpkı o alışık oldugun gazetecılık anlayısının uydurmaları gıbı..) bununla nedemek istedin açıklarsan sevinirim ve ayrıca ben kimseye saldırmak niyetinde değilim ama cumhuriyete saldıran olursa kusura bakmayın boş durmam umarım sizde öylesiniz
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.