Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: olta bara gittik bir biraya 9 aldılar.. oooha be...
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > iskenderun Mekanlar, Cafeler, Yemek yerleri, Barlar...Gece hayatı..
kemal
olta bara gittik bir biraya 9 aldılar.. oooha be... mekan güzel ama bomboş... kardeşim bu fiyata tabi kimse gelmez.. iki üç bira içse adam 30 verecek... yhani insaf. istanbuldaki en gözde mekanlardan müzikli olsa bile bira başına en fazla 5 alırlar. kardeşim fiyatı uygun koy ortam kalabalık olsun... iskenderunda bunların yüzünden ailecek gidilecek bar ortamları oluşmuyor. fiyatlar çok kazık tutuyorlar.. bir süre sonra da kapatmak zorunda kalıyorlar..
Olsay
İstanbul nişantaşı fiyatları ile satış yapan işletmecilere şaşıyorum bu memlekette ...
apartmanlar arasında sıkış tepiş , manzara desen yok, sanki deniz manzaralı,
özelliği nedir anlamadım ... bu fiyatı talep ediyorsan bir özelliğin olmalı, sanki bana istanbul boğazına nazır bir mekan...
-misafir-
QUOTE(kemal @ 06-03-2011 - 01:26 ) *
olta bara gittik bir biraya 9 aldılar.. oooha be... mekan güzel ama bomboş... kardeşim bu fiyata tabi kimse gelmez.. iki üç bira içse adam 30 verecek... yhani insaf. istanbuldaki en gözde mekanlardan müzikli olsa bile bira başına en fazla 5 alırlar. kardeşim fiyatı uygun koy ortam kalabalık olsun... iskenderunda bunların yüzünden ailecek gidilecek bar ortamları oluşmuyor. fiyatlar çok kazık tutuyorlar.. bir süre sonra da kapatmak zorunda kalıyorlar..

galiba seni duymuşlar ve 2 biraya 15 aldılar. ama biralar sıcak. soğuk getirmelerini istedik. "fıçının sıcaklığı bu" dediler smile.gif) kapatma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir mekan.
jeper
özellikle restoran bar ve kafe işletmecileri kendini geliştirmeliler başka da bişey demem
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.