Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: sahil boyu 24 saat açık olan neden cafemiz yok?
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > iskenderun Mekanlar, Cafeler, Yemek yerleri, Barlar...Gece hayatı..
Guest
arkadaşlar her şehirde 24 saat açık cafeler vardır. mersinde sahildeki çoğu cafeler 24 saat açık. gece yarısı canınız sıkıldı arkadaşınızla gideceğiniz yer yok.
Belcikali
bu yaz iskenderundaydim tesir 12ekadar acik doymuslar tek mekan deniz kenarindaki kayaliklar orayada on dakikada polis sonra jandarma geliyor godomanlar rahatsiz oluyormus cart curt.Kendi elimizle yedik guzelim memleketi.
AZA
QUOTE(Belcikali @ 09-12-2011 - 13:09 ) *
bu yaz iskenderundaydim tesir 12ekadar acik doymuslar tek mekan deniz kenarindaki kayaliklar orayada on dakikada polis sonra jandarma geliyor godomanlar rahatsiz oluyormus cart curt.Kendi elimizle yedik guzelim memleketi.

24 saat acık olanı gectım gercekten kafe yok denız kenarına ya sosyal tesıs yapmıslar ya da bos bırakmıslar.. ama fena mı olur bı kokoreccı olsa mıdye dolma satan yerler olsa... gercekten denızı kullanmıyolarlar buradakılar..
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.