Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: KÖYÜM KAFE TÜRKÜEVİ
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > iskenderun Mekanlar, Cafeler, Yemek yerleri, Barlar...Gece hayatı..
köyüm
KÖYÜM KAFE TÜRKÜEVİ YENİ SEZONDA SİZLERE DAHA İYİ HİZMET SUNABİLMEK İÇİN YENİLENDİ SİGARA İÇMEYERİ OLAN BAHÇEDE OTURMA ALANI GENİŞLEDİ,DAHA İYİ GÖREBİLMENİZ İÇİN SAHNENİN YERİ DEĞİŞTİ GÖZALICI OLMASI İÇİN LED IŞIKLAR TAKILDI VE BÜYÜDÜ,DAHA RAHAT EDEBİLMENİZ İÇİN KOLTUK TAKIMLARI TAKVİYE OLDU,NARGİLELER DEĞİŞTİ VE ÇEŞİTLERİ ÇOGALDI, KULAKLARINIZIN PASINI ALMAK İÇİN MÜZİK EKİBİNE TAKVİYE YAPILDI BÜTÜN BUNLARI SİZLER İÇİN YAPILDI AMA ÖZEL TÜKETİM VERGİSİNE YAPILAN GÜNCELLEME NEDENİYLE BİZDE GÜNCELLEME YAPMAK DURUMUNDA KADIK.ŞİAYETLERİNİZİ SANAL VEYA GERÇEKTE BİZE ÖVGÜ VE TAVSİYELERİNİZİ HERKESE YAPMANIZ DİLEĞİYLE BEKLİYORUZ.

-misafir-
QUOTE(köyüm @ 03-11-2011 - 16:01 ) *
KÖYÜM KAFE TÜRKÜEVİ YENİ SEZONDA SİZLERE DAHA İYİ HİZMET SUNABİLMEK İÇİN YENİLENDİ SİGARA İÇMEYERİ OLAN BAHÇEDE OTURMA ALANI GENİŞLEDİ,DAHA İYİ GÖREBİLMENİZ İÇİN SAHNENİN YERİ DEĞİŞTİ GÖZALICI OLMASI İÇİN LED IŞIKLAR TAKILDI VE BÜYÜDÜ,DAHA RAHAT EDEBİLMENİZ İÇİN KOLTUK TAKIMLARI TAKVİYE OLDU,NARGİLELER DEĞİŞTİ VE ÇEŞİTLERİ ÇOGALDI, KULAKLARINIZIN PASINI ALMAK İÇİN MÜZİK EKİBİNE TAKVİYE YAPILDI BÜTÜN BUNLARI SİZLER İÇİN YAPILDI AMA ÖZEL TÜKETİM VERGİSİNE YAPILAN GÜNCELLEME NEDENİYLE BİZDE GÜNCELLEME YAPMAK DURUMUNDA KADIK.ŞİAYETLERİNİZİ SANAL VEYA GERÇEKTE BİZE ÖVGÜ VE TAVSİYELERİNİZİ HERKESE YAPMANIZ DİLEĞİYLE BEKLİYORUZ.

resim adres telofon bilgilerinizi koyarsanız sevinirim
KÖYÜM KAFE TÜRKÜEVİ
istemiyorum.gif
QUOTE(-misafir- @ 17-11-2011 - 23:25 ) *
resim adres telofon bilgilerinizi koyarsanız sevinirim

DİĞER RESİM VE BİLGİLERE FACEBOOK/ KÖYÜM KAFE TÜRKÜEVİ SAYFASINDAN BAKABİLİRSİNİZ[size="6"][/size][color="#FF0000"][/color][font="Arial Black"][/font]
KÖYÜM KAFE TÜRKÜEVİ
QUOTE(KÖYÜM KAFE TÜRKÜEVİ @ 08-12-2011 - 19:12 ) *
istemiyorum.gif

DİĞER RESİM VE BİLGİLERE FACEBOOK/ KÖYÜM KAFE TÜRKÜEVİ SAYFASINDAN BAKABİLİRSİNİZ[size="6"][/size][color="#FF0000"][/color][font="Arial Black"][/font]
MİSAFİR
QUOTE(köyüm @ 03-11-2011 - 16:01 ) *

CANLI MÜZİK NE ZAMANLAR VAR ?
KÖYÜM KAFE
[quote name='MİSAFİR' date='14-01-2012 - 16:11 ' post='47097']
CANLI MÜZİK NE ZAMANLAR VAR ?
PAZARTESİ AKŞAMLARI HARİÇ HER AKŞAM 20.00 24.00 ARASINDA CANLI MÜZİK VAR.SALI ÇRŞ.PRŞ VE PAZAR AKŞAMLARI AHMET ÖZCAN CM.VE CTS .AKŞAMLARI AFİŞTEKİ GRUP SAHNEDE SİZLERİ EGLENDİRMEK İÇİNBEKLİYORLAR.

Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.