Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Karaagac Plajından Gunbatımı Cok Sahane Ya..
İSKENDERUNFORUM > İSKENDERUN FORUM > iskenderundan resimleri, videolar, beldeleri, köyleri, mahalleleri, caddeleri, yakın ilçeleri, genel hatay tanıtımı > İskenderun Resimleri & Nostalji Resimleri
serkankuzu

sonunda başardım yüklemeyi galiba çok zorlandım size basit gelebilir ama ben yenilerdenim görüntünün keyfini çıkarın hoşçakalın...
bunlarda diger fotoğraflarım iyi seyirler hoşçakalın yani feyezan kanalı ancak bu kadar hoş bişekilde görüntülenebilirdi... smile.gif
sezer
eline saglık... cok hos olmus
kedicik
mükemmel yakalamışsın...
paylaşımın için teşekkürler.
güneş
bencede süper ellerinize sağlık.................
rosemoon
tongue.gif sevgili kuzenim fotolar gerçekren çokk güzelmiş wink.gif paylaştığın için teşekkrler smile.gif
iso's
Merhaba Serkan özellikle feyezan kanalı çalışman başarılı.tebrikler.
2 nolu fotoğrafında çerçeveyi de iyi yakalamışsın, bir ressamın tuvalinden farksız..
başarılar
serkankuzu
teşekkürler dostum senin bu durur verici mesajından sonra ben poz bulup çekmem mi? saol valla hoşçakal ben isk lisesi 99 sos c den mezunum sen?
aslında ben iskenderunu doyasıya resimlemek istiyorum ama iskenderunda değilim yoksa çekimlerime devam edeceğim yorumun için saol kib by...
iso's
QUOTE(serkankuzu @ 31-03-2007, 03:21 ) *
teşekkürler dostum senin bu durur verici mesajından sonra ben poz bulup çekmem mi? saol valla hoşçakal ben isk lisesi 99 sos c den mezunum sen?
aslında ben iskenderunu doyasıya resimlemek istiyorum ama iskenderunda değilim yoksa çekimlerime devam edeceğim yorumun için saol kib by...

vay serkan kardeş nasılsın insallah iyisin tanımam mı ya...
buralarda karşılaşmak kısmetmiş...
bende 99 sosyal/c mezunuyum
beni tanı bakalım wink.gif
serkankuzu
QUOTE(iso @ 31-03-2007, 04:19 ) *
vay serkan kardeş nasılsın insallah iyisin tanımam mı ya...
buralarda karşılaşmak kısmetmiş...
bende 99 sosyal/c mezunuyum
beni tanı bakalım wink.gif

aaradan kaç yıl geçti yaa nasıl hatırlayayım soyadın başoğlu mu lakabın filan varmıydı bana kuzu derlerdi lakabın olmayabilirdi de tabiii nasılsın ne yapıyosun heyt be nasıl geçtide o eski günler özledim lise günlerimi kib by by
obidik
çok süper bi resim bence
ReAList
özlemişim ya sad.gif mukemmel emegı gecenlere tesekkurler
oktayaksin
memleketimi özlemişim
beyazelma
harika resimler. çekenin buraya ekleyenin eline saglık
serkankuzu
sizlerinde yorum yapmanızı sağlayan tıklattığınız ellerinize sağlık teşekkürler...
SARYA
harika ötesi resimler keşke bende oralarda olsaydımda bir kaç çekimde ben yapabilseydim..

eline ve yüreğine sağlık serkan devamını bekliyoruz...

saygı ve sevgilerimle.....
richi
wink.gif
ihsan59
doğrusu yüklerken zorlanmana değmiş, zaten zorlu ve emeği çok olan şeyler güzel olur, çok harika resimler, tşk ler.
ozlemceng
QUOTE(serkankuzu @ 20-03-2007, 02:08 ) *

sonunda başardım yüklemeyi galiba çok zorlandım size basit gelebilir ama ben yenilerdenim görüntünün keyfini çıkarın hoşçakalın...
bunlarda diger fotoğraflarım iyi seyirler hoşçakalın yani feyezan kanalı ancak bu kadar hoş bişekilde görüntülenebilirdi... smile.gif

hiç beğenmedim dersem acaba tepkin ne olur merak ediyorum.ama şaka yapıyorum tabii.gerçekden acemi olmana rağmen çok güzel emek vermişssin.
elmanyak
warya güneşin battıgı O AN sevgilinle elele gözgöze seyredecen ne güzel olur

serkankuzu
QUOTE(elmanyak @ 09-02-2008 - 18:09 ) *
warya güneşin battıgı O AN sevgilinle elele gözgöze seyredecen ne güzel olur

evet sevgilimde böyle söylüyor zaten gerçekten harika resimler yorumların için saol eline sağlık
@NGEL_G!RL
süper görüntü ya

paylasım için tesekkurler
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.