Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: İskenderun böyle de güzel ?
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > iskenderundan resimleri, videolar, beldeleri, köyleri, mahalleleri, caddeleri, yakın ilçeleri, genel hatay tanıtımı > İskenderun Resimleri & Nostalji Resimleri
dentali
iskenderunun bugünkü resimlerinden . .
umarım bir daha iskenderunu bu şekilde görmeyiz ...

sel büfesinin adı da ilk resimle uyum sağlamış değil mi ?....

obidik
aslında bu bize yada büyüklerimize ders olsun alt yapı tam anlamıyla iyi değil demekki duyarsız kalmazlar umarım...
///OzYy\\\
cık cık cık çok kötü bu kdr gzl bi yere böle bişe ama genede gzl wink.gif
garoja
yaklaşık 1 aydan beri iskenderun dışındayım bu fotoğrafları gorunce denizle kara birleşmiş sanım huh.gif
asildelikanli
vallahı hıc sormaytın oratalık allak bullaak oldu sad.gif(
cekocan
vallah bende selden nasibini alanlardanım motorla ii yapıştım suyun içine biggrin.gif allah şükür m.kemal de bişey yoktuda rahat ettik biggrin.gif
eşref

eşref

eşref

iskenderunforum
Eşref (Keskin)beyin çektiği sel ile ilgili fotoğrafı iskenderunforum-2006 yılın fotoğrafı olarak oylamaya sunuyoruz...
kabul edenler !!!!! etmeyenler!!!
kabul edilmiştir.. :-)

iskenderunforum.gif

soytarı
walla arkadaşlar ben 2.5 aydr dışardaydm sel olduğunu duymuştm da bu kadar abartılı olduğunu görmemştm Allah bi da ha göstermesn AMİNNNN
dentali
köprünün altına konulan borulara bakın, alt alta .... sanırım filtre görevi görüyorlar , suyla birlikte gelenleri süzmek için :-)
alt resimlerdeki yıkılan kanal duvarlarından olan beton parçalarına bakın..
hangisinin içlerinde demir var? kocaman beton duvarlar yapıyorsunuz , içleri demirsiz ...
çiğdem
arkadaşlar sorun alt yapı değil tamam bende memleketten uzaktayım ama biliyorum sorun köprü yıkılımış ve dağdan su gelmişyoksainanın altyapı bunu kaldırabilirdi
@@NEFRET@@
ya allah a cok sukur kurtulduk allah bır daha gostermesın...
turizmci31
gercekten allah bir daha yasatmasın böyle bir seyi.iskenderun halkı herseyin en iyisine layıktır.
stiffler87
bir daha o günü yaşatmasın ....bizm burda da her yer sel oldu dağdan sular indi falan bir daha o günleri yaşatmasın ama bu resmi çekene de teşekkürler bundan sonra nasıl önelmeler almmızı gerektiren bir foto unutmayalım bu günleri... blink.gif
metal 722 ahmet
QUOTE(iskenderunforum @ 22-12-2006, 14:01 ) *
Eşref (Keskin)beyin çektiği sel ile ilgili fotoğrafı iskenderunforum-2006 yılın fotoğrafı olarak oylamaya sunuyoruz...
kabul edenler !!!!! etmeyenler!!!
kabul edilmiştir.. :-)
iskenderunforum.gif

Sizler gene şanslısınız ya bundan yaklaşık olarak 35 sene önceki sele ne demeli o günlerin İskenderununu düşünün,allah kimseyi zorda bırakmasın,o zamanın itfaiyesi, kısıtlı eleman nereye gideceğini bilmeyenler tam bir karışıklık,inanın bu resimleri görünce 35 sene geriye gittim,en çok üzüldüğümde o zamandan bu zamana hiç bir önlem alınmayışı
Error
biggrin.gif okullar Tatil olmusdu ama dumlupınar yakası iiçin kötü oldu allah bi daha gostermesin sad.gif
alfonso320
enteresan
yawuzcan
Her yıl bu şekilde sorunlar çıkıyor mu sad.gif
yavuz avcı
ulan varya o sel günü iş yerinde saat 11 30 a kadar işyerini su basmasın diye uğraşmıştık ama nafile yinede su bastı.sonra dolmuşa bindik eve gideceğiz .dolmuş yolda kaldı .dolmuşu itmeye başladım belime kadar suya batmıştım orasıda pac meydanıydı. o gece benim için kötü ama ilginç bir deneyim olarak kaldı
hayalet
BU GÖRÜNTÜLER MODERN ŞEHİR İSKENDERUNA HİÇ YAKIŞMAMIŞ. BEN O GÜNLERDE ŞEHİR DIŞINDA İDİM. BİZLER BU GİBİ DURUMLARIN YAŞANMAMASI İÇİN İSKENDERUNUN İL OLMASINI HAK ETTİĞİ (İLLER BANKASINDAN DAĞITILAN PARA) BÜTÇEYİ DOĞRUDAN ALABİLMESİ İÇİN İSTEMELİYİZ.BU NEDENLERDEN SADECE BİR TANESİNİDİR. İSKENDERUNUN ALT YAPISI KOMPLE YENİLENMELİDİR. şimdiye kadarki hatay valisi görünümlü ANTAKYA valileri utansınlar....

9
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.