Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: bir ricam vardı
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > GENEL TANIŞMA BÖLÜMÜ, KUTLAMALAR...
selda
merhaba arkadaşlar...yakın bir zamanda iskenderun a yerleşmeyi düşünüyoruz...ve acil olarak kiralık bir daire bulmamız gerekiyor...özellikle merkezden düşünüyoruz...konu hakkında yardımcı olursanız teşekkürler...hicran.10@hotmail.com
ergün
QUOTE(selda @ 04-06-2007, 14:06 ) *
merhaba arkadaşlar...yakın bir zamanda iskenderun a yerleşmeyi düşünüyoruz...ve acil olarak kiralık bir daire bulmamız gerekiyor...özellikle merkezden düşünüyoruz...konu hakkında yardımcı olursanız teşekkürler...hicran.10@hotmail.com

tabi ki yardımcı olurum neden olmasın kendinize iyi bakın ararsanız sevinirim 0505 717 86 19
mteser35
QUOTE(selda @ 04-06-2007 - 14:06 ) *

geleceğiniz zamanın 15 gün öncesinden belirtirseniz yardımcı ollunabilir...zaman belli değilken çok zor.fakat istediğiniz anda istediğiniz evi bulmak zor.fiyatlar yüksek bazı evlerde.ev her zaman bulunur.merkezden aranıyorsa özellikle emlakçılarla görüşmek şart olur sahibinden bulmak artık şans oldu.gelip alternatifleri gezmek gerekiyor.saygılar...
asla1983
merhaba arkadasım ben ıskenderunda emlakcıyım kac odalı ıstıyorsunuz tam olarak nerede ıstıyorsunuz kıra odemesı ne kadar max. mınumum buraya cevap yaz ben okurum msn nı ekledım
greenriver
sizi ekledim msn ye,geleceğiniz zamanı bildirirseniz yardımcı olabiliriz
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.