Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: mersin-adana
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > GENEL TANIŞMA BÖLÜMÜ, KUTLAMALAR...
hanife_1986
elimde olmayan sebeplerden dolayı güzelim iskenderunumu bırakıp mersine taşındık sad.gif Mersin bence iskenderunun büyük hali biggrin.gif .benimle aynı düşüncede olan arkadaşım varmı laugh.gif
isabastik
evet kesinlikle ama iskenderun daha güzel.
iso's
Evet, genelde Mersin, İzmir ve İstanbul ile benzetilir iskenderun. Bir arkadaşım da İskenderun için Mersin ile Gaziantep'in karışımı demişti..Ama İskenderun bambaşka wink.gif
ramzy
mersin nasıl onu bilsem yorum yapacam ama oda sonuçta deniz memleketi öyledr bencede yani
schweppes
Ben Mersin Universitesinde 6 hafta staj yaptım ve mersini çok beğendim...ama hangisi daha güzeL derseniz karar veremem.. İkiside çok güzeL çünkü..smile.gif
civelek_31
MERSİN ÜNV 2002 MEZUNUYUM BENDE.. COK GÜZEL BİR SEHİR OLDUGUNU DÜSÜNÜYORUM BİRDE.. COCUKLUGUM ANAMUR İLCESİNDE GECTİGİNDEN YARI İSKENDERUM YARI MERSİNLİYİM ANLIYACAGIMIZ AMA GENEDE İSKENDERUNU HİÇ BİR ŞEYE DEGİŞMEZDİM MELEKET OLARAK YANİ... smile.gif

SAYGI VE SEVGİLERİMLE ARKLAR... tongue.gif
sartyun
evet haklısın.bende üniversiteyi adanada okudum,hala muhasebe işiyle uğraşıyorum burda ama insanın memleketi gibi yok.yakında iskenderuna süper bir dönüş yapıyoruz arkadaşımla..TIKYSTYLE adlı bir mağaza açıyoruz şehitpamirde.farklı giyinmek isteyen herkesin yeni adresi olacak
vandalist
evet sana katılıyorum mersin birazdaha gelişmiş vede büyük hali
Guest
mersinde iskenderunda çok güzel yerler ben kışın iskenderundayım yazın mersinde iskenderunda ocak ayında bile denize havuzlara girdiğimiz oluyor
özelci
işim gereği bende mersindeyim ama iskenderunu hiçbir yere değişmem
Troy_
iskenderunforum.gif Turkey.gif
seaman
slm walla yeni geldim bura güzel şirin bi yer.sessiz sakin.cafe lerin az olması beni şaşırttı ama
greenriver
[hanife bende Alanya dayım,eee insanın doğduğu yer değil doyduğu yer demişler,elbet gönlümüzde İskenderun'nun ayrı bir güzelliği var
Meriç Onur Oktar
SELAM NASILSIN TANIŞALIMMI ? meric_1905@windowslive.com
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.