Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Ankara'da okuyan İskenderun'lu üniversite öğrencileri...
İSKENDERUNFORUM > İSKENDERUN FORUM > GURBETTEKİ İSKENDERUN'LULAR, HATAYLILAR > Şehir dışında okuyan üniversiteliler
iskenderunforum
Ankara'da okuyan iskenderunlu üniversite öğrencileri bu konu başlığı altına mesaj yazarak kendilerini tanıtırlarsa kendileri gibi aynı şehirde gurbette olan iskenderunlu hemşerileriyle görüşme, tanışma, birbirleriyle yardımlaşma imkanları olur...
(başka şehirler için de buna benzer konuları açabilirsiniz)
Diplomat
-
tuğba
hacettepe üniversitesi beslenme ve diyetetik 3.sınıf herkese mrb
gurbet gülü
merhaba arkadaşlar bende ankara üniversitesi diş hekimliği fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim herkese iyi günler tooth.gif
_KÜSKÜN_
mrblar arkadaşlar bende ankara ilahiyat fakültesindeyim ve daha birinci sınıfım mad.gif
celebi_sarısekili
ANKARA ÜNİ TEF DEYİM ELO ÖGRENCİSİ SARISEKİLİ Y.Mah ivedik
REİS
Selamun Aleykum
Ben Metin
GAZİ Üniversitesi Endüstriyel Teknoloji Eğitimi
Ankaradaki hemşerilerime, sıkıntı çektikleri her konuda yardımcı olabilirim

Cebeci Yurt Reisi
ankaralı güzel
YHA MRB BENDE ANKARADANM AMA UNIV BAŞLADM BILEM DAH LİSE DAHA BGUN BİTTİİİ ÖYFFF İNŞŞŞ UNIVLİ OLCAZZZZZZ:)smile.gif:smile.gifsmile.gifİSKENDERUNU ÇOK ÖZLEDIM EN KISA ZAMNDA GİTCEMMMM.....sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif
mamik
selam ben de ankara üni. diş hekimliği 2,5 uncu sınıftayım. yani final zamanı şimdi inşallah geçerim.
sinmer
merhaba arkadaşlar

ben de hacettepe de amerikan kültürü ve edebiyatı 1.sınıftayım. bu sene ikinci senem olacak. hazırlık bitti.
ankaradaki iskenderunlular olarak bir buluşma yapabiliriz eger uygun görülürse.ankara da bir mekanda yeni eğitim yılına girmeden olabilir mesela

mustafa vurgun
GameOver
QUOTE(ankaralı güzel @ 14-06-2008 - 00:14 ) *
YHA MRB BENDE ANKARADANM AMA UNIV BAŞLADM BILEM DAH LİSE DAHA BGUN BİTTİİİ ÖYFFF İNŞŞŞ UNIVLİ OLCAZZZZZZ:)smile.gif:smile.gifsmile.gifİSKENDERUNU ÇOK ÖZLEDIM EN KISA ZAMNDA GİTCEMMMM.....sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

gel buyur kahvemi ic ankaralı = ) ne zaman istersen beklerim
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.