Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: gitar kursu
İSKENDERUNFORUM > İSKENDERUN FORUM > İskenderun'dan etkinlik haberleri
elmanyak
arkadaşlar biraz saçma diyeceksiniz ama gitar kursu almak istiyorumda acaba bildiginiz veya tanıdıgınız yerler warmı acaba ?yazabilirmisiniz
misafir_
Rock market Orhan hoca'yı tavsiye ederim belediye arkası,küçük kervan yanı
mesut_bahtiyar
Yoğurucular pasajında İleri Türkiye matbaası var.

Orada Erkin abi ile bir görüşüver bu konuyu istersen.

Sana yardımcı olabileceğini sanıyorum.
-ibrahim-
KARADAG müzik te var namık kemal cd de necati bey caprazı
Guest
KARADAG MÜZİK TE ORTAM HARİKA TAVSİYE EDRİM BEN GİTAR DERSİ ALIYORUM MEMNUNUM
ergın
MRB BEN OZEL GITAR DERSI VERIYRUM EGER TERCIH EDERSENIZ ESKI BIR PROFESYONELIM ARARSANIZ GORSURUZ 05443944425

-Elif-
peki kurs ücreti hakkında bi bilginiz var mı ?
Guest
arkadaşlar iskenderunda tiyatro fotoğrafçılık gibi eğlenceli kurslar arıyoruz önerilerinizi bekliyoruz
güvencan
QUOTE(Guest @ 16-03-2011 - 14:43 ) *

samat ilgin
BENCE EN PROFESYONELİ EN GÜZEL HOCALAR KARADAG MÜZİK TE .... 4 AYDIR GİDİYORUM SIKI ÇALIŞMA İLE GİTAR ÇALMAYA BAŞLADIM ,,,,,KIZ KAREDEŞİM DE KEMAN A GELİYOR ÇOK MEMNUNUM
sahan01
QUOTE(samat ilgin @ 06-04-2012 - 10:21 ) *
BENCE EN PROFESYONELİ EN GÜZEL HOCALAR KARADAG MÜZİK TE .... 4 AYDIR GİDİYORUM SIKI ÇALIŞMA İLE GİTAR ÇALMAYA BAŞLADIM ,,,,,KIZ KAREDEŞİM DE KEMAN A GELİYOR ÇOK MEMNUNUM

fotoğrafçılık kursunda yardımcı olabilirim biggrin.gif iletişim facebook/sahin çumru
-MİSAFİR-
ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM KARADAĞ MÜZİK EN PROFESYONEL ÇALIŞAN
-MİSAFİR-
KARADAG MÜZİK AYNI ZAMANDA PROFESYONEL ALBÜM ÇALIŞMALARIDA ADAMLAR YAPIYOR PROFESYONELLER KARADAG DA.. EVET
çağla çağla
arkadaşlar ben iskenderunda şan dersi arıyorum .özel ders. ama ses eğitimi ağırlıklı istiyorum . şan öğretmeni varmı bildiğiniz ?
daha önce gittiğim kursta ses eğitimi kötüydü . müzik öğretmeni istemiyorum . yazın bir mekanda şarkı söylemeye başlayacağım . o yüzden acil cevap atan olursa sevinirim .
Başak saydam
iskenderunda yeni başlayanlar için üniversite öğrencisinden aylık 60 tl ye gitar dersi verilir
irtibat:05068191998 alkis.gif
arsuz_
QUOTE(Başak saydam @ 21-06-2013 - 12:41 ) *
iskenderunda yeni başlayanlar için üniversite öğrencisinden aylık 60 tl ye gitar dersi verilir
irtibat:05068191998 alkis.gif

haftada kaç gün kaç saat
misarfir
BU DERSLERİ BU İŞİ MÜZİK ÖGRETMENLERİNDEN ÖGREN .
İSKENDERUNDA BİR SÜRÜ DERS VEREN,
MAGAZALAR VAR ORALARDA DERSLİKLERİ İYİ OLUYOR.
MÜZİKTEN ANLAYAN ORTAMLAR DA OLUYOR . HER MÜZİK ALETİ ÇALANDAN HOCA OLMAZ

-MİSAFİR-
ÜNİVERSİTE ÖGERNCİSİYMİŞ FALAN FALANMIŞ HİÇ BİR ŞEY ÖGRENEMEZSİN

MÜZİK AYRI BİR DERYA,,
BİR İKİ NOTA YERİ BİLMEKLE BU İŞ OLMAZ ...PARAN BOŞUNA GİTMESİN BU İŞİ GERÇEKTEN YAPAN YERLERE GİT
-MİSAFİR-
YA. KARADAĞ MÜZİK E .GİT YADA.. RACK MARKET E GİT İKİSİNİ TAVSİYE EDERİM GERİSİ BOŞTUR ...DENEYİMLİ BİRİ OLARAK TAVSİYEM BU İŞİN PRO uzman ..ları
-ahmet-
ARKADAŞLAR BU İŞİN ERİ ATİLLA HOCADIR KİŞİNİN PARASINI YEMEDEN ONU EN KISA SÜREDE VE EN İYİ ŞEKİLDE ÖĞRETİYOR ATAKAN MÜZİKTE ÇALIŞIYOR ATİLLA YILMAZ BEN ONU ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM
Eyyub
QUOTE(Guest @ 16-03-2011 - 14:43 ) *

Numara verebilirmisiniz ? Bide ben saat 8 den sonra ariyorum mumknmu oylr bisey calisiyorum cunku
Yssuf
QUOTE(-ibrahim- @ 16-03-2011 - 14:25 ) *
KARADAG müzik te var namık kemal cd de necati bey caprazı

Ne kadar
-Tolga-
Profesyonel gitar eğitmeniyim iskenderun içinde yaşıyorum isteyen arkadaşlar 0505 955 5250'den bana ulaşabilirler.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.