Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: iskenderundan Harika Gece Resimleri......
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > iskenderundan resimleri, videolar, beldeleri, köyleri, mahalleleri, caddeleri, yakın ilçeleri, genel hatay tanıtımı > İskenderun Resimleri & Nostalji Resimleri
dentali

esmer güzeli
emegınıze saglk hepsıde cok guzellerr
coko
Süper gelde memleketin ni özleme harika fotograflar

ellerine saglik
RuH
Birbirinden renkli ışıklar gecenin o karanlığını güzel bir manzaraya dönüştürüyor...
Ellerinize sağlık ali bey çok güzel kareler yakalamışsınız....
Teşekkürler...
FeyzA
nedense ortalıkda hiç insan yok.. geç saatde çekmiş olmalısınız.. çok güzeller.. smile.gif
esmer güzeli
QUOTE(AzyeF @ 05-06-2008 - 09:57 ) *
nedense ortalıkda hiç insan yok.. geç saatde çekmiş olmalısınız.. çok güzeller.. smile.gif

evet hıc kımsenın olmaması bnmde dıkkatımı cektı.ama azyef su son fotografta gordum ben bı kısı smile.gif bankamatıkten para cekıyo smile.gif wink.gif
ayucel
gerçekten çok güzel resimler. memleketimin geceleri de başka oluyor...
@NGEL_G!RL
emegıne saglık
dentali
Evet doğru farketmişsiniz, bazı fotolar dün akşam 11, bazıları ise gece 2-3 arasında çekildi...
Yani ne diyim, erkek olmanın avantajları işte smile.gif .... Şehir full time bizim, gündüz gün boyu dolaşabildiğimiz gibi, canımız sıkıldı gece yarısı da çıkıp dolaşabiliyoruz smile.gif .....
dolmakalem
elinize saglık güzel reimler
gurbet gülü
ali abi ellerine sağlık senin çektiğin resimlerin hepsi çok güzel ama
bu resimler bence bir başka güzel olmuş bu pazartesi finallerim başlıyor daha okulun bitmesine
bir ay var anlayacağın şafak daha uzun bir de üstüne memleket hasreti sad.gif
valla bu resimler bu kadar sıkıntımın içinde ilaç gibi oldu ha gayret deyip sabret diyorum kendi kendime
devamını da sabırsızlıkla bekliyorum
dentali
Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum...
Gurbetgülü resim çeke çeke en iyinin nasıl olacağını öğrenmeye çalışıyoruz. Okulun bitmesine bir aycık kalmış sen de bu süreye uzun diyorsun. Gerçekten zaman kavramı göreceliymiş. Biz burda bırak günleri bazen hangi ayda olduğumuzu bile şaşırıyoruz. Günleri geçirir gibi ayları geçiriyoruz. Tüm finallerinde başarılar diliyorum. Bütsüz bir yaz tatiline girersin inşallah.
gurbet gülü
ali abi temennilerin için çok teşekkür ederim inşallah bütünlemesiz geçerim
bende sizin gibi inşallah meslekte bu günlere geldiğim günleri görürüm
iyi geceler tooth.gif
bebefb
ya süper olmuş ellerinize saglık iskenderun forum ailesine teşekkürllllleeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr
TUĞÇE
ellerinize saglik cok gu\zel olmusya
figen
Resimler gerçekden güzel,bende özlem giderdim.
yavuz avcı
varya artık bu foruma girmeyeceğim.neden diye sorarsanız buradaki herşeyi bırakıp iskenderuna dönesim geliyor.öyle böyle değil yani.hele fotoraflara ve yorumlara baktıktan sonra iskenderunda yaşadıklarım aklıma geliyor sonra bir özlem bir özlem sormayın.buradan bir sözüm var iskenderunun kıymetini bilin.şehir dışına çıkacam diye tutturmayın.biz .ıktıkta ne oldu?
hayalet
HEM GÜNDÜZÜ HEMDE GECESİ BİR BAŞKA GÜZELİM MEMLEKETİM İSKENDERUNUN . BİZ İSKENDERUNLULAR OLARAK ÇOK ŞANSLIYIZ.
ARKADAŞIM EMEĞİNE SAĞLIK SÜPER OLMUŞ..
misafir
harika resimler.. ellerinize sağlık.almanyadan selamlar.
Nurgül

73E431710605.gif Çok özledim memleketimi Turkey.gif
arsuz_
cennetim ya
erkanin
Eski fotolar silindiğinden yeni çekilenlerle güncellenmiştir..
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.