Yardım - FORUMDA ARAMA - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: 78-79-80 yillari ATATÜRK orta okulu ve CUMHURIYET lisesi talebesiyim.Sinif arkadaslarim, UGUR,EROL,NURDAN,JALE,nerdesiniz.Yaa FILIZ BEDIR Nerdesin.
iskenderunforum > İSKENDERUN FORUM > MEZUNLAR FORUMU > Cumhuriyet Lisesi
misafir
bu site yönetimine cok tesekür ederim,cok begendim ve bunun daha büyüyecegine inaniyorum.ben 78-79-80 yillari ATATÜRK orta okulu ve CUMHURIYET lisesi talebesiyim.Sinif arkadaslarim, UGUR,EROL,NURDAN,JALE,nerdesiniz.Yaa FILIZ BEDIR Nerdesin.

turan

turan lee@web.de
mybond
QUOTE(misafir @ 31-01-2009 - 20:13 ) *
bu site yönetimine cok tesekür ederim,cok begendim ve bunun daha büyüyecegine inaniyorum.ben 78-79-80 yillari ATATÜRK orta okulu ve CUMHURIYET lisesi talebesiyim.Sinif arkadaslarim, UGUR,EROL,NURDAN,JALE,nerdesiniz.Yaa FILIZ BEDIR Nerdesin.

turan

turan lee@web.de

77 atatürk orta okulunda müdür fuat özergin döneminde sürgün olanlardanım zaten tek sürgün bendim sonra cumhuriyet orta okulu daha sonra79/80 iskenderun lisesi oradanda sürgün oldum cumhuriyet lisesi 83 mezunuyum hatırlayan arkadaşlar olursa görüşmeye sevinirim ....fatih konur .... ogul_can.2002@hotmail.com
Fuat umul
Hala o umutlu dünyanin cocuklari olarak bugünde birbirimizle iletisim kurmaya varsaniz yazisalim.saygilarimla
MEHMET UZAR
bende 78-79 Cumhuriyet Lisesi mezunuyum. Fuat seninle ve rahmetli abin Hikmet ile beraber çok top aynadık, kırlarda eğlendik, o günleri hala anımsıyorum.
6 Fen D sınıfın dan Hasan
Ben Hasan Aşkar 1978/1979ve 1979/1980 de Cumhuriyet lisesinde öğrenim gördüm fakat lise diplomasını başka şehirden aldım. 6 Fen D sınıfında okudum.

Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.